Program nauczania

System prowadzonych zajęć jest oparty na najpopularniejszych materiałach edukacyjnych, przybliżając tym samym sylwetki wielu znanych i cenionych perkusistów.

Początkujących adeptów uczymy podstaw, zagadnień technicznych, oraz cierpliwości i wytrwałości w indywidualnym rozwoju, zarażając jeszcze bardziej pasją grania!

Perkusistom już grającym w zależności od stopnia zaawansowania zwracamy uwagę na sposób w jaki grają, walcząc tym samym z nabytymi i niepożądanymi nawykami, konsultujemy wiele isotnych zagadnień związanych m.in. z doborem instrumentu, sposobem wykonywanych ćwiczeń, nagłaśniania etc.

Zajęcia prowadzone są przez muzyków z wieloletnim doświadczeniem w sposób indywidualny, dostosowany do każdego poziomu zaawansowania, potrzeb oraz zainteresowań muzycznych ucznia. Oferta skierowana jest do perkusistów już grających jak również dla początkujących, uczymy również od podstaw.

Zajęcia odbywają się na wysokiej klasy instrumentach w profesjonalnie do tego przygotowanych salach, gdzie panują warunki studyjne.